Sixth grade

Principal’s honors

Jonas K. Agyeman

Julieanna M. Banks

Edgar D. Barrientos-Martir

Cruz Marie Bose

Camden A. Cooke

Jillian C. Daniel

Kathryn R. Daniel

Ja’sean S. Freeman

Nadiya A. Hunter

Deirdre Keller

Bryanna L. Kirkpatrick

Jordan T. Loeffler

Jada C. Massey

Kaela R. Rawlings

Carly M. Roberts

Donovan M. Russell

Noah I. Shoemaker

David A. Stanley

Skylar C. Vaughn

Ulua Villalobos

Jake S. Wilson

High honors

Sean A. Allgood

Eliana R. Barrett

Joel Brevard

Amelia-Grace H. Brizzi

Nina L. Bulls

Khaleb A. Chisolm

Lanayia Z. Douglas

Chase R. Dugan

Isiah A. Ellis

Lizzie F. Garrido-Bautista

Brayden A. George

Matthew J. Henry

Dai Hernandez

Madison R. Hird

Aleyah J. Holland

Jonathan C. Kale

Melissa M. McPherson

Kailani A. Meade

Aubrey A. Melvin

Princess-Alexandria M. Moody

Jael K. Potter

Makayla R. Proctor

Jadyn C. Reese

Lauren T. Roberson

Michelle Rodriguez-Mejia

Damari H. Rorie

Saniya D. Smith

Sorreah D. Smith

Jordan M. White

Honors

Jaidin C. Baxter

Aree J. Bell

Zachary T. Bowman III

Jayonne A. Cager

Jaidyn M. Canter

Kerstin A. Carle

Cesar A. Cielo

Mark W. Contee

Joi A. Daniels

Amani R. Eaddy

Kyla A. Ezzell

Sorto Mauricio Flores

Charles N. Gaskins

Richard T. Greaker

Iyonah R. Green

Mickey E. Green Jr.

Laith N. Harris-Watts

Niya E. Harrod

Naidilin J. Hernandez-Hernandez

Anesa J. Hicks

Malaya Z. Hollins

Kaden V. Jackson

Malachi A. Jackson

Lavelton Jr Jones

Caleb L. Joyner

Hunter L. Loveless

Natalie G. Majano

Brandon R. Mattera

Daylin B. McCowan

Skyla M. McKinney

Ezekiel Molina-Figueroa

Christina A. Monticquee

D’Jorin A. Mourning

Samaiya A. Ortiz

Atiyana L. Phidd

Sophia M. Porter

Chinyah M. Posey

Desiree C. Romo

Dominic C. Romo

Jasmine D. Ross

Alex P. Rye

Camille C. Saguban

Olivia L. Sams

Charles F. Sens III

Malachi D. Streeter

Melanie V. Urrego

Kevonte’ J. Wiggins

Monique’ M. Wills-Talon

Seventh grade

Principal’s honors

Haly D. Bermudez-Funes

Christopher M. Blackwell

Carley V. Bowie

Kincade S. Burroughs

Maya L. Cauley

Mason Cheng

Ryley E. Davis

Nyla T. Deluca-Thomas

Taylor J. Dickerson

Carina R. Elrod

Debra J. Hyde

Maya C. Jacks

Diamond N. James

Nathan H. Kang

Peyton G. Lauterborn

Angel S. Lwin

Sanchez Olivia Mejia

Zoe A. Mudd

Forum R. Patel

Noah D. Prado

Jazmyne O. Ramirez

Jayla R. Ring

Cesar Y. Rosas-Vazquez

Hunter L. Smith-Thompson

Madelyn M. Wilson

High honors

Fatima Attaria

Zachary V. Barzykin

Andrew C. Bell

Dejah K. Bishop

Bryce T. Brookbank

Drew H. Brown

Savannah J. Buckler

Isaiah E. Caron

Alana G. Casey

Belinda M. Cousin

Abigail S. Cummiskey

Jaren M. Curtis

Makenzie J. Dill

Jacob A. Fleming

William J. Gibbs

Colin J. Gilday

Christopher A. Johnson Jr.

Saniya T. Kelly

Jiansheng Li

Quentin N. Mahoney

Gabrielle I. Malone

Kaiya C. McGhee

Mahnoor A. Raja

Brianna N. Reynolds

Francis William Saguban

Elijah J. Simpson

Tristyn M. Smallwood

Ta’Shayla K. Thompson

Kamaree J. Walker

Gabrielle A. Washington

Jayden S. Washington

Hannah E. Whittenton

Elle N. Wright

Honors

Jayla M. Anderson

Tatianna M. Austin

Phillip D. Avent Jr.

Alyssa J. Ayers

Christopher D. Baldwin

Joshua A. Bates

Terron M. Bates

Aaliyah A. Beethe

Demarco R. Bell

Keyana M. Berry

Skylar M. Boone

Nisian T. Bradley

Jayveon R. Butler

Noah E. Chamberlain

Davianna A. Chigbue

Marissa G. Chramek

Zameerah A. Davis

Camryn I. Dickerson

Cadence M. Dye

Chinyra P. Eaddy

Jason U. Evans

Arieanna S. Gomez-Lopez

Annie N. Gonzales

Diogo A. Gonzalez-Pena

Hope M. Hall

Tyler L. Hamm

Antonio D. Hardy II

Nina B. Hardy

Nathan J. Harris

Waverly A. Hill

Lauryn D. Howard

Leron C. Howard

Michael C. Hudson

Desaun T. Jeffery

Niles C. Johnson

Joshua T. Jones

Harlee G. Keen

Amani J. Kemp

Jadon P. Lastrap

Naydelin Y. Lemus-Mendez

Korrin N. Lewis

Isai N. Lizama

Briana A. Long

Matthew P. Loveless

Medina L. Mata

Alyssa M. McCullough

Matthew A. Mendoza

Quinten M. Minor

Blanco Yanderi Orellana

Yuridia I. Parada-Guevara

Eddy J. Placido-Luna

William M. Posey III

Hailey E. Pumphrey

Kevin J. Recinos-Morales

Anthony Rivera-Benitez

Zoei M. Roots-Brown

Charles D. Ruehl III

Elijah I. Sanders

Brianne M. Siewe

Jaelyn S. Thomas

Kyshawna D. Thomas

Masiyah L. Trice

Gamez Karla Velasquez

Kameron A. Walker

Shaniya R. Wallace

Jayvon R. Williams

Jeevan Williams

Jeremiah A. Williams

Andrew S. Wingate

Jheveya C. Wright

Eighth grade

Principal’s honors

Daniella L. Abeng

Shyla G. Allgood

Logan G. Brown

Alizah R. Carter

Rashaad J. Carter Jr.

Isabella A. Coleman

Alyssa B. Darago

Paige S. Dugan

Raven A. Figueroa

Dailyn F. Gaines

Jenna L. Goldey

Matteo Greene

Dakota L. Headley

Benjamin T. Hedrick

Nathan J. Hill

Caitlyn A. Kelly

Lena C. McBride

Ramon F. Padilla

Karra E. Paulson

Angelica C. Proctor

Katelyn D. Ray

Olivia E. Robinson

Taylor M. Rozell

Mikayia E. Rust

Noah A. Strawberry

Nyla R. Thompson

Erika Y. Urrego

Samantha M. Vance

Joshua E. Vann

Diamond N. Venson

High honors

Sydney M. Baker

Nicole R. Banks

Lynne A. Brevard

Makiah V. Brown

Courtney F. Cephas

Lanna F. Check

A’Icsis M. Cole

Leah M. Dockery

A’niyah J. Douglas

Angelica K. Emory

Braydon W. Fields

Samantha M. Garland

Ashlea C. Garrett

Bailea E. Garrett

Joseph Z. Hyman

Bryan J. Jaimes-Zuniga

Cuinn M. Keller

Alexis H. Larregui

Kaylyn M. Long

Megan E. Luther

Annie L. Mackenzie

Anya R. McIlwain

Nevaeh M. Mckinney

Saniah J. O’Bryant

Cohen S. Porter

Sydney A. Price

Sean V. Redd

Ja’Niyah R. Reed

Zahra N. Sherman

Ian M. Simpson

Kanae A. Thomas

Kiara S. Thomas

Terrick A. Toyer

Caleb W. Tuttle

Demetrius J. Vailes Jr.

Lizbeth Valenzuela-Delacruz

Ulan F. Villalobos

Trinity D. White

Mara J. Wright

Adriana N. Young

Honors

Allyson E. Atkins

Aaron A. Austria

Aneesa M. Azar

Destinee Z. Board

Imani R. Brock

Caleb J. Butler

Larry L. Cephus

Tyree K. Cooper

Alfaro Lhays Costa

Gavin A. Dobbins

Summer M. Duker

Ashlyn T. Ferguson

Savannah A. Frazier

Ian M. Goelling

Michael J. Gowin Jr.

Mya D. Green

Arthur M. Heald

Malachai M. Hill

Elizabeth C. Howl

Kevin D. Hudson

Jaeden M. Jackson

Amari M. Johnson

James R. Johnson

Christian A. Kelly Jr.

Rahul S. Mahato

Elizabeth H. Martinez-Argueta

Figueroa Kissandra

Matias, Leroy J. Matthews Jr.

Joshua E. McCain

Taryn L. McClelland

Zackary P. Miller

Malakai R. Proctor

Shamiah J. Proctor

Savanah F. Revoir

Kyle L. Roberts

Shenyah R. Robinson

Devine Scarantino

Victoria K. Shackelford

Sumner III Shaw

Heaven L. Smith

Madison R. Smith

Tyler E. Smith

Trinity A. Swann

Emmalynn C. White

Jason Williams

Paul B. Williams

Twitter: @JamieACIndyNews