Sixth grade

Principal’s honors

Mary Elaine V. Balancio

Mabel A. Brantuo

Marcus D. Burnette

Jaden G. Cain-Parker

Arzelle A. Cayetano

Gianna Cheng

Christopher G. Chubbs Jr.

Arjun K. Garg

Olivia L. Gorzka

Tahir M. Harding

Dayana S. Hines

Asalah L. Keita

Lindsey M. McGee

Terra R. Newcamp

Olujire A. Ojo-Ade

Joshua E. Ponce Guzman

Boma E. Samuel-Horsfall

Phillip S. Sikes II

Cristian J. Solomon

Rabee Toseef

Maurice J. Jr White

Noah D. Williams

Alex E. Windsor

High honors

Essence S. Adams

Jamaal Adams-Kamara

Luke V. Allen II

Shamya Z. Barnes

Jayla V. Bell

Ayden M. Berkebile

Mia J. Binsol

Jennifer E. Cardoza

Ismael T. Castor

Dylan M. Cauthen-Gyimah

Tamia A. Chase

Ashly P. Chavarria Villatoro

Isabella C. Chavez

Eric Chen

Isaiah L. Clark

Calen M. Coney

Jeremiah T. Couser II

Reagan M. Curtis

Alani F. Davis

Simon M. Dean

Ceana E. Delaney

Gilaya M. Dyson

Brianna N. Easterling

Aidan J. Espejo

Jayden E. Estologa

Connor J. Farrell

Faith L. Fisher

Makai D. Fitch

Gabrielle D. Giles

Taylor A. Glover

Sharmayne L. Goodwin

Angelique E. Graham

Isaac F. Graham

Devin J. Hall

Jahasya A. Harris

Khalil A. Haynes

Darien L. Holly

Michael C. Holmes

Ryan M. Hughes

Demetrius M. Hunter

Thomas Huynh

Nathanael S. Jean-Gilles

Christian A. Jemison

Meghan A. Jordan

Kamille G. Jordan-Cotton

Ariana K. Josiah

Brooklyn N. Lee

Mitchell T. Lewis IV

Heaven S. Linton

Joshua D. Longmire

Matthew C. McAlpine

Kaci E. McCain-Shannon

Jacinda F. McCall

Ares T. Medina

Maximus G. Meiser

Matthew Lord P. Mendoza

Austin J. Michael

Jamari G. Middelton

Jada M. Miller

Joshua S. Montano

Orlando G. Moss III

Iva M. Njoroge’Macharia

Gianna C. Nwokeuku

Adeyosola T. Odubiyi

Yizelle L. Orellana

Jazelle A. Padilla

Adanne Y. Perla

Juan A. Pimentel

Xavier J. Pullen

Jade L. Rossellini

Arianna F. Scott

Kristen E. Small

Landon W. Smith

Imani L. Spencer

Zahria M. Standley

Elizabeth J. Stranges

Cayla L. Sutton

Sian A. Thigpen

Dylan J. Thir

Charlize M. Thomas

Dayna E. Thompson

Logan Q. Wachsmuth

Rebecca M. Ward

Taniah F. Whitsett

Anthony J. Williams

Maya L. Williams

Declan E. Wilson

Journey M. Wooden

Aniyah M. Young

Honors

Aaliyah C. Akins

Sawyer W. Amende

Keilan K. Asuncion

Julian A. Barratt

Josef Stanley D. Bassig

Tracey A. Bell

Deanna K. Blake

Wesley J. Jr Boyd

Kyle X. Brawner

Michael J. Brill

Austin M. Bushee

Milana K. Cahoon

Gabrielle N. Casetta

Lily A. Colon

Sean C. Curtis II

Tashawna M. Curtis

Jayden A. Dahn

Gianna J. Dailey

Delaney L. Darnes

Laiah R. Davis

Kelvin L. Delmar

Timothy A. Dortch-Rivera

Josiah J. Eldridge-Scott

Patrick H. Ellis Jr.

Leitoriana M. Faumuina

Laila S. Garvin

Amari J. Gramby-Hawley

Isaiah D. Grant

Jared D. Gravina

Keiffer A. Gray

Ansam H. Hamdan

Azariah M. Hancock

Cooper W. Harrison II

Kevin R. III Hawthorne

Raelynn D. Hewlett

Christiaan H. Holmes

Noah S. Hospedales

Kamarie J. Johnson

Tyrek A. Jordan

Gabrielle J. Lewis

Regan M. Mague

Joshua R. Mayo

Erykah R. McCray

Giovanni V. Mercado

Ahmad S. Minor

Darius M. Miranda

Laurence A. III Overton

Naomi L. Padameli

Layla A. Page

Kaya R. Patterson

William M. Perkins

Jayden N. Proctor

Tristan M. Proctor

Dejon J. Richardson

Elijah A. Richey

Jordyn E. Riley

Jalen M. Rogers

MyKaela S. Sampson

Devin T. Smith

Alea M. Smothers

Christien W. Stewart

Anderson Suyo Torrico

Betanya R. Takele

Kalon L. Taylor

Cori A. Thompson

Kaesha Q. West

Canon E. White

Isaiah T. Wilson

Seventh grade

Principal’s honors

Mopileola O. Agbaje

Kamaria O. Battle

Noah M. Birke

Kennedy N. Butler

Danna Althea A. Calabag

Mandy Chen

Yarelis Cortes-Torres

Ashley E. Lewis

Martina M. Marchi

Mariah J. Richards

Biobele N. Samuel-Horsfall

Batrisyia Y. Seldon

Kamea N. Self

Theodore Settles IV

Sabrina E. Spencer

Mikayla D. Stewart

Arianna J. Tucker

Cayden A. Wagus

Noah R. Whittaker

High honors

Alyssa N. Adams

Riana E. Aguirre

Rebekah E. Ainerua

Folashade S. Akinde

Kayla M. Allen

Duae S. Anjum

Megan M. Bearden

Amani R. Berry

Donovan A. Brown

Carson E. Burwell

Ryan S. Casas

Gavin A. Diggs

Caliyah M. Donaldson

Vicquel T. Fostion

Aniya G. Gaskins

Anaiah K. Gill

Crishell L. Givans

Zion M. Goldring

Lamar D. Jr Greene

Jason C. Gregory

Jeremy L. Haigh

Jordyn J. Harmon

Zykeyiah S. Hart

Makayla A. Hawkins

Morgan B. Hawkins

Brianna Hernandez Carino

William D. Jemison

Christian G. Jenkins-DePeiza

Leia M. Johnson

Mia S. Johnson

Miles C. Johnson

Marley G. Jones

Olivia C. Leonard

Brianna M. Lewis

Amari J. Lloyd

Emmalyn L. Lovell

Makaila N. Lowe

Jonathan E. Mack

Javaughn Q. Mallory

Timothy A. Martinez

Sydney N. Mavritte

Desia M. McCann

Anisa J. McGraw

Ty’Yonna V. McNeal

Larissa B. Miller

Marcus G. Moore

Candace D. Moss

Leilah R. Moss

Darian I. Motley

Christian D. Muschette

Angelina V. Nguyen

Trina Nguyen

Derrick I. Nolan

Maria I. Olay

Gabriela Z. Osorio-Cruz

Nia M. Parker

India D. Pitts

Kyiesha S. Price

Xavier M. Proctor

Tra’Nae M. Rawlings

Ashleigh N. Reynolds

Sasha M. Sanders

Aiana A. Showell

Demi K. Stevenson

Cameron R. Stokes

Jaden M. Strader

Denver E. Taylor

Hadassah J. Thompson

Chauncey H. Tillman

Angel Z. Tyler

Laila K. Umrani-Sanders

Clarissa Velasco

Ava J. Watson

Shaniya K. Watson

Aiyona J. Williams

Kamila B. Williams-Johnson

Karima B. Williams-Johnson

Jaiden T. Wismer

Taleah K. Woodland

Camille A. Zachmann

Honors

Jordynn Y. Akuoko

Dominique A. Amavisca

Nadiyah A. Banks

Brianna S. Barrow

Josiah F. Bello

Avery S. Belton Jr.

Jocelin J. Berrios Gallo

Hope L. Betts

Finnegan A. Blansett

Kayla N. Boyd

Davion J. Brown

Ariyanna G. Camon

Desiree M. Chapman

Destiny N. Clark

Amara T. Cox

Devin L. Cox

Sophie A. Cox

Leslie D. Cuadra Torres

Nathanael E. Dates

Tierra N. Delmar

Adrian N. Duckett

Lovely R. Faunteroy

Aaliyah L. Fisher

Keenan J. Frisby

Donovan A. Gamble

Derek R. Garcia

Ameir I. Gibson

Nigel M. Green

Kennedy A. Griggs

Davion J. Gross

Jazmyn G. Hanks

Madison D. Harris

Anastasia M. Hay

Nilson I. Hernandez-Mendez

Autumn C. Hill

Diamond A. Hines

Lewis J. Holmes

Logan A. Holmes

Peculiar M. Igbafen

Amarachi V. Ijezie

Josiah N. Jackson

Russell J. Jackson

Kekoa R. Johansen

Jhenea C. Johnson

Samiana E. Koroma

Saphyra T. Lagang-Souders

Will A. Larios

Jaiden C. Lovett

Logan M. McBeth

Nevaeh R. McNeill

Preston M. Meyers

Rhachel Anne B. Milan

Skye S. Morris

Shealyn C. Oakes

Aderonke E. Ogunbona

Joshua D. Oliveros

Arthur L. Pierre-Antoine

R’ielle J. Pinkney

Chelsea M. Pointer

Diana G. Portillo-Mejia

Morgan E. Prailow

Raynna M. Ratchford

Bryce J. Rawlins

Tristan F. Reed

Kaelynn N. Riley

Sabrina L. Rockemore

Charley T. Samuels

Sabella G. Sibilia-De Paz

Zaria O. Smalls-Ojuolape

Iyana N. Stewart

Miari A. Stewart

Shamar H. Stewart

Brynne A. Suber

Malachi E. Tolson

Isaiah Z. Whittaker

Alexandria D. Wilkins

Teion K. Winslow

Semaj D. Wright

Zakiah L. Ziegler

Eighth grade

Principal’s honors

Suki T. Aumavae

Rachel E. Bennett

Zena A. Brantuo

Aniya R. Brown

Kaelyn A. Buoy

Nathan J. Castelo

Shreeya M. Chada

Margareth H. Dagamac

Makenzie A. Earle

Myah L. Ferguson

Kalyn C. Fortune

Ria Garg

Jasmine M. Harris

Taylor M. Hill

Karen Kumra

Leah N. Nix

Serenity J. Revell

Celia L. Salazar-Walker

Christina M. Simms

Zoe S. Stokes

Raquel I. Villa

Ryleigh C. Washington

Zoe M. Wheeler

Elise M. Wiman

Jayla R. Winters

Jocelyn L. Young

High honors

Daniel O. Ainerua

Amir T. Beshir

Jordan G. Burnette

Benjamin B. Carter

George E. Childs

Sophia V. Cole

Jordan C. Covert

Nya K. Dorsey

Charlene V. Drennen

Trinity A. Duncan

Allyse A. Espejo

Collin C. Farmer

Jayla C. Ford-Glenn

Melanie G. Garcia

Hannah T. Garland

London S. Gaskins

Takayla M. Gillum

Mackenzie G. Gold

Taylor L. Gray

Noura N. Green

Terrence V. Green Jr.

Jayden M. Hall

Jade L. Hammond

Miles J. Hancock

Jaia S. Hardaway

Anaya N. Hutchins

Nathan N. Ihama

Aaliyah A. Jamison

Chris M. Johnson Jr

Christopher A. Johnson Jr,

Addyson R. Jordan

Cherish S. Kahungwa

Elias A. Klarmann

Marwan D. Kouyate

Brie C. Landers

Nolan E. Lawrence

Christian I. Levy

Ciara A. Martin

Evan J. McCray

Noelle M. Messick

Aniya E. Miller

Samuel A. Newbill

Jackson T. Nguyen

Mickaila J. Nwokeuku

Asia A. O’Neal

Francesca C. Onianwah

Rachel C. Patrick

Mackenzie V. Pinkney

Morgan E. Purvis

Dominic D. Queen

Hannah E. Rogers

Markell G. Sanders

Champion C. Shipley

Kyla A. Smith

Alita L. Sorrell

Rasheed-Allah A. Soumas

Kylar S. Stephens

Jackson M. Taylor

Earl Thomas V

Gabrielle A. Thompson

Ryan P. Torres

Brady B. Ward

Darius J. Watson

Kaitlyn S. Weyer

Kalen B. Williams

Amber M. Wimbish

Honors

Keon Amere X. Abraham-Holmes

Taylor M. Atkinson

Markis J. Bean

Adam A. Belayachi

Jonathon E. Brooks

Nina N. Brown

Madison K. Burnette

Joshua D. Butler

Kayla M. Callands

Markel J. Chase

Daniela N. Chavez-Pineda

Caleb E. Coleman

Andrea A. Cordova

Dion C. Jr Dupree

Oluebubechi U. Duru

Tamia M. Estep

Hanetou N. Etta

Amari G. Ford

Kaliyah S. Ford

Julissa B. Garcia-Portillo

Steven A. Garcia-Sorto

Micah E. Gilbert

Aysia A. Green-Quartey

Aa’Niyah M. Harley

Ramsey R. Haynes

Aaliyah S. Hazelwood

Talia R. Hazelwood

Edwin A. Hernandez Coreas

Ranya D. Hewlett

Ahmar A. Hilton

Stone N. James

Callista K. Josiah

Josiah C. Kapral

Mohamed A. Keita

Josip A. Kline

Sanaa A. Lee McDuffie

Jenae M. Lewis

Nia A. Loper

Abner A. Lopez

Sanaa L. Marshall

Joel I. Martinez Alfaro

Deyon K. McCain

Porter I. McRae

Izaiah T. Miles

Jessica D. Nam

Stephen L. Neal

Mikayla L. Newman

Naomi W. Njoroge’macharia

Esther T. Obadare

Adegboyega A. Odubiyi

Joseph I. Olay

Kamiyah D. Olumba-Hill

Claire V. O’Rourke

Aliyah K. Paige

Shane I. Pankey

Artisha L. Pierre-Antoine

Manya O. Redding

Tristan T. Reid

Taiona E. Roberts

Skylar A. Robinson

Keaon Samar

Brandon V. Sampang

Nicholas R. Sapp

Isabella M. Savage-Pimentel

Jordan P. Shanks

Aiden A. Smith

Jaborie A. Smith

Aniyah G. Suber

Cameron L. Sutton

Roberto D. Tejeda-Reyes

Rediet T. Tesfaun

Jazmine I. Thomas

Chantel M. Thompson

Deaira J. Tolliver

Lailah N. Toppin

Nicole C. Vargas

Selena A. Vera

Adrian D. Jr Webster

Andrew J. Woodland-Baer

Tyrin D. Wright

Jason Zhu