Grade 9

High honors

Floricel M. Buencamino

Jordan L. Bunting

Zachary A. Childress

Madison N. Conner

McKenzie N. Conner

Alyson E. Cox

Marco A. DeCesaris

Cassandra R. Ekis

Austin W. Giggey

Gabriel A. Hallberg

Alexander T. Hamilton

Dennis A. Izhboldin

Zachary J. Kimmel

Jenna S. Lodhi

Noor S. Lodhi

Brennen S. McCorison

Margaret L. McGowan

Leah J. McGrane

Emily S. Michalko

Kolou M. N’Guessan

Ryan J. Parker

Ava L. Patterson

Lucia I. Petropol

Kristen B. Prince

Catherine L. Roe

Adaline L. Ruff

Easton I. Schaible

Shayla M. Singletary

Hannah I. Smith

Jaymirra J. Taylor

Fletcher P. Tracy

Jessi E. Trilli

Abigail G. Tyndall

Victoria Vo

Sophia G. Voelker

Aleya E. Wentz

Olivia D. Westman

Kaylee L. Whitten

Kyle R. Wojciechowski

Honors

Felix L. Aguto IV

Emily L. Ahlquist

Maricella Alvarez-Chavez

Shawn J. Amorino

Caroline G. Annan

Brooke C. Bell

Ryleigh D. Berry

Colby D. Beverly

Chandler E. Blackwell

Carl N. Brown

Laila M. Brown

Nivea I. Brown

Madison J. Chavis

Taylor S. Cherry

Calvin C. Coleman

Morgan J. Conner

Trinity R. Corris

Cora N. Cotson

Mackenzie A. Craig

Alaina M. D’Agostino

Scott M. Dalrymple

Cody S. Daniels

Adam C. Daugherty

Nicole F. Davidson

Brandon J. DeVries

Kaitlyn E. DeVries

Charisma J. Duff

Steven D. Emeigh

Reagan M. Evans

Isabella G. Ferrara

Kiley C. Fling

Autumn M. Foster

LaNaiah S. Frieson

Janiya M. Fullwood

Justin M. Galvin

Jingyi Gao

Amy M. Garcia

Osmery E. Garcia

Aidan M. Ghee

Adam R. Gott

Kole M. Green

Samuel R. Green

Nathan A. Halstead

Jacob N. Hansen

Gavin X. Hayes

Rania K. Hedo

Damien S. Honda

Landon C. Hood

Abigail G. Howerton

Asjah D. Hudson

Karlee M. Hughes

Andrew K. Humphreys

Jessica L. Humphreys

Ava R. Jabara

Joshua C. Jackson

Gustavo Adolfo Jacobo Armira

Justin M. Jacobs

Bryanna M. Jimenez

Rahdeeq’ T. Johnson

Riley A. Johnson

Elijah M. Kareem

Brian M. Kauten Jr.

Madison C. Lipscomb

Halei O. Long

Nicholas T. Ludwig

Shane B. MacWilliams

Matthew R. Mahar

Jacklyn A. Miller

Ty B. Misiorek

Cody A. Moore

Kelli A. Music

Phuong H. Nguyen

Kathryn F. Pastelak

Jasmine C. Persaud

Vincent A. Pike

Jacob R. Piner

Roman A. Pirner

Noel K. Pockey

Riley W. Quesenberry

Luke J. Rannacher

Jeffrey E. Rivas

Krysta L. Robertson

Jewel E. Rolley

Faith M. Sams

Duncan J. Santerre

Gavin J. Santerre

Rhyannon A. Schmidt

Robert T. Seawell

Andrew N. Sferra

Collin R. Short

Allison N. Smith

Sean V. Somosky

Samantha E. Southworth

Hannah L. Spaet

Isaac J. Stadelman

Sydni M. Tate

Christian M. Taylor

Nathanial I. Terry

Koby H. Valentin

Victoria E. Vaughn

Kyle J. Wilcox

Katlynn R. Wilson

Nicholas A. Wilson

Omar A. Wilson

August W. Zimmerman

Grade 10

High honors

Mackenzie P. Alonso

Devante M. Barnes

Kayla M. Bevard

Lainey J. Brinkerhoff

Lauren E. Britt

Jacob E. Bush

Kelly M. Coulby

Erik T. Danielson

Tyrice J. Davis

Erinn M. Diehl

Emily M. Farrell

Rebecca R. Flanders

Courtney I. Frere

Rick A. Funchion Jr.

Briana Garcia

Cameron P. Gleason

Halie A. Hart

Taya D. Harvey

Mia M. Kidwell

Samuel M. Lewis

Kimberly K. Long

Vasu K. Maru

Chelsea L. Milligan

Calliope B. Millman

Rachel L. Nelson

Jadon S. Osterhouse

Marissa P. Prieto

Mark W. Rachic

Kassandra S. Sellers

Kathleen C. Struhar

Abigail R. Thompson

Kalea F. Umali

Vina Vo

Ava N. Ward

Kalli N. Williams

Jathan K. Young

Anela E. Yusuf

Honors

Josué G. Alvarado Mendoza

Brian J. Bailey

Braeden L. Baker

Rebekah J. Barnhill

Kayla E. Barth

Kelsie C. Bartholomew

Madison B. Basham

Ashley N. Bassett

Emily K. Bazyk

Nathan P. Beardmore

Owen T. Bevard

Hannah E. Black

Tyson A. Blackwell

Tenia A. Booth

Tyler M. Boulais

Kaizha D. Boyd

Conell C. Brandner

Racheal N. Brandon

Sydney M. Brenner

Alyssa L. Brown

Henry L. Buckler IV

Sarah M. Bunting

Jackson W. Carswell

Amanda M. Chenault

Lillian C. Cooley

Olivia S. Cox

Austin K. Crider

Hayden A. Crowell

Nicole E. Curran

Vincent M. D’Agostino

Rachel C. Daelemans

Taliyah D. Dargin

Hannah T. DeNeale

Elizabeth M. Denton

Dante A. DeVries

Allison R. Earnshaw

Taylor J. Ellis

Hunter D. Emery

A’niyah D. Fenwick

Genevieve C. Fleming

Ashanti L. Ford

Sarah M. Frankel

Zoraya N. Garcia

Kevin L. Garman Jr.

Paul Raymond J. Gesulga

Sophia R. Goins

Tanner J. Goshorn

Shannon R. Hacker

Troy A. Haley

Lynaijah D. Hall

Danielle R. Hallberg

Hayden S. Haller

Ian M. Hallon

Grace A. Hansen

Bridget A. Harris

Karmia T. Harris

Haley M. Hawk

Adryan R. Herron

Jenna D. Humphreys

Jett R. Jackson

Joshua J. Jacobs

Catherine Jiang

Kaylie G. Johnson

Shyra M. Jones

Sierra N. Jones

Eric J. Karpus

Nicholas D. Kelley

Andrew J. Kelly

Jacob W. King

Michael M. Klock

Andrew J. Kulikowski

Margot C. LaBorie

Audrey R. Link

David G. Lozier

Madison N. Lunsford

Hannah T. MacWilliams

Landen F. Mansfield

Chloe N. Marquardt

Sarahi P. Marquez

Hannah M. Matteson

Isabel C. Mattivi

Alexis K. Melancon

Wayne J. Miller Jr.

Dana E. Miller

Shelby L. Miller

Bryleigh L. Mims

Karissa J. Misenheimer

Sarah F. Mixon

Ryan T. Moorehead

Amber P. Nelson

Kirajah E. Peart

Ann M. Pinkowski

Ty G. Pirner

Alaijah T. Pratt

Dataya J. Resenois

Elizabeth M. Rice

Zackary D. Rickett

Isabella C. Roberts

Jacob D. Roush

Carah L. Rowley

Makayla M. Seay

Kameron B. Shipp

Briana M. Stockton

Nicholas B. Stone

Jack N. Sturge

Emma L. Swearingen

Ethan R. Toney

Amanda S. Turner

Kayla N. West

Madison N. Whichard

Malachi L. White

Kyra L. Williams

Logan M. Williams

Nathan C. Wilson

Joshua C. Wright

Grade 11

High honors

Dinara Beknazarova

Gracie L. Bradford

Noah T. Breske

Mason P. Britt

Angelina R. Chow

Nadia E. Coleman

Elizabeth M. Daugherty

Michael T. Deffinbaugh

Kristina E. Dube

Olivia S. Fiore

Natalie C. Flanders

Angelique L. Gingras

Christian J. Gott

William E. Green

Chloe J. Gregory

Kylie G. Hall

Floyd B. Harris III

Alexandra N. Herron

William P. Horvath

Claire N. Jenkins

Courtney A. Jones

LaTrice M. Jordan

Flor R. Katz-Starr

Makenna A. Kelsey

Mia C. Kwiatkoski

London S. Lewis

Jacob S. Lopynski

Cynthia R. MacDonald

Justin S. MacWilliams

Megan T. Mahar

Carly N. Matteson

David G. McCurry

Matthew E. Meneely

Caitlin A. Munson

Madison A. Myers

Emma E. Nash

Kassidy M. Oakes

Kaitlin M. Russell

Lacie N. Russell

Sydney M. Serena

Ava C. Sheahan

Emily A. Shrieves

Carter J. Singletary

Benjamin C. Springer

Scott A. Sprouse

Vincent J. Sullens

Diallo D. Taylor

Grace A. Tisone

Dorian A. Tonic

Evan A. Tracy

Ashley E. Vernier

Kaitlyn S. Vilkoski

Jessica M. Walters

Jenna C. Wilder

Claire A. Williams

Megan E. Williams

Madeline K. Wojcieszek

Maria C. Yeatman

Brooke E. Young

Stephen M. Zack

Honors

Hannah M. Aguilar

Lindsay N. Allwine

Taylor N. America

Wendy C. Aquino Castro

Augustine R. Aufderheide III

Alexandra R. Baker

Emmerson D. Baker

David I. Barkley

Nahshon J. Bartell

Loran R. Beamer

Rachael W. Beaver

Jonathan C. Beckwith

Kensley A. Benjamin

Jacob T. Bernard

Reagan M. Brady

Lauren R. Brennan

Elijah E. Brooks

Diego M. Cardenas Ruiz

Meghan A. Carroll

Gregory M. Cinque

William A. Clarke

Shane S. Cloak

Lauren H. Collis

Jordaan R. Crawford

Caylin A. Croce

Alissa M. D’Agostino

Emmah J. Dahlberg

Matthew R. Davis

Kayla M. DeHetre

Scotty J. Doggendorf

Todd A. Drake

Samara J. Duff

Alison H. Farrall

Tristan J. Fleckenstein

Michael J. Floria

Jeanelle R. Ford

Jeanette M. Ford

Gwendolyn H. Fratz

Camryne L. Free

Camryn R. Frick

Matthew D. Fruin

Brandon C. Fulcher

Teo C. Gassaway

Darriane L. Gladhill

Mariah J. Goldring

Johnathan J. Gomez

Lexus M. Gonzalez

Jacqueline A. Grenier

Kinsey D. Hall

Gage C. Hammett

Sierrah M. Hanway

Teyonna A. Harley

Krista E. Hauk

Arika F. Hill

Jaleea M. Holland

Tianna M. Humphries

Maxwell Jackson

Camron C. Jacobs-Ramirez

Ebony L. Janey

Eryn C. Jenkins

Destiny M. Johnson

Charde K. Jones

Isaiah R. Jones

Ta’Laya M. Jones

Kyle A. Joy

Breanna K. Kissinger

Emma M. Kuhaneck

Elena R. Ledda

Emma C. Levin

Massey W. Link

Dylan D. Loveless

Kaylee M. Luckett

Mark A. Maldonado II

Jessica B. Manis

Kayla L. Manis

Elizabeth A. Marcus

Nicholas H. Martin

Andrew D. Mason

Adam S. McCloskey

Megan K. McConnell

Isabella R. Meeks

Mary B. Meiggs

Yanira A. Mejia Moran

Branden M. Milam

Savannah G. Miller

Cecilia M. Mixon

Emily J. Moler

Jetta F. Murphy

Kamryn D. Muschette

Emily E. Mutchler

Alexandra K. Nichols

Zhane A. Norris

Annaliese E. Ortiz

Christopher M. Parker

Alexis S. Parks

Conner A. Paschel

Aaryanna V. Powell

Michael E. Proctor

Jenna R. Prowinski

Draven V. Quander

Ann L. Rerig

Lindsey M. Roush

Alexandra K. Savage

Dillon A. Schliesman

Shyanne N. Schroth

Emily A. Sears

Rodney A. Short Jr.

Julyssa D. Simms

Jacob H. Smith

Samantha M. Smith

Tatum L. Sneed

Kelsey A. Snowden

Tristan P. South

Jon B. Sprague

Kaitlyn E. Stout

Nicholas A. Terry

Shaila A. Thompson

Tori M. Thrasher

Jacob T. Todd

Justin R. Turner

Alejandro A. Valdez

Allison S. Vassallo

Kayleigh A. Venis

Benjamin E. Voelker

Justin I. Wallace

Nicholas J. Whidden

Elizabeth J. Wilkerson

Sarah A. Wiltrout

Timothy E. Wood

Leah B. Woollen

Angelina J. Workcuff

Makenzie M. Ziesmer

Grade 12

High honors

Emily A. Altomare

Selena D. Antosh

Gabriele M. Backus

Chinar Beknazarova

Michaela A. Bell

Jacob W. Bowen

Kayla R. Brennan

Joshua D. Bush

Jordan L. Clements

Jenna M. Cockrell

Ashley R. Dakis

Alora G. Deller

Justin M. Diehl

Charles A. Ditmars

Parker A. Donnelly

Maren M. Eells

Clayton T. Evans

Dominic C. Fiore

Tyler C. Fling

Justin P. Fluharty

Kayla N. Forrest

Sydney A. Friedel

Megan L. Galvin

Kasey R. Giggey

Jared A. Gott

Matthew W. Harris

Josephine S. Hughes

Ryan M. Hurst

Peyton R. Kimmel

Angel L. Kontra

Nicholas J. Lautieri

Claire E. Libby

Amanda N. Lynch

Nathan J. Maldonado Munoz

Jeffrey T. Malone

Andrew R. Matteson

Jamie E. McCoy

Billie J. McKee

Kyra E. Middleton

Jessica A. Misiorek

Valerie R. Nehf

Kayla A. Phan

Gabriel M. Piatt

Anita D. Pope

Theluji A. Prather Jr.

Elias D. Prieto

Laura R. Ragen

Maaz Rahman

Abby T. Rieve

Emily A. Shatuck

Sophia A. Shenberger

Matthew D. Short

Victoria M. Simmons

Ashley M. Smith

Arianna N. Soffos

Tayler J. Strobel

Clare A. Thompson

Gabrielle L. Toney

Heydi A. Vasquez Saenz

Hunter D. Waddell

Kendal M. Ward

Isaiah S. Willett

Ryan J. Wojciechowski

Katherine A. Wojcieszek

Jingjing Xu

Emily M. Young

Honors

Kayla S. Anderson

Benjamin A. Aris

Liam R. Aris

Meredith A. Baxter

Brianna K. Beckett

Joseph D. Bowles

Faith M. Brown

J’Kayla C. Brown

Phillip H. Brown

Haylie A. Browning

Gabrielle R. Bubin

Khalilyah L. Buck

Nathaniel R. Callahan

Kross O. Canter

Angelia J. Carson

Rachel E. Carson

Cody J. Cochrane

Victoria A. Cole

Alexis R. Commodore

Jagr S. Croson

Luiz H. Da Silva Santos

Maddie N. Dahlberg

Holly M. Dalrymple

Melvin F. Davis

Thomas J. Denton

Jameela L. Dorsey

Brianna N. Douglas

Brittney M. Douglas

McKenzie R. Eller

Kyra N. Foster

Che’ A. Fox

Leonard Frieson III

Izak A. George

Emily G. Gibson

Ayanna S. Gray

Leslie D. Green II

Michael A. Green

Arrington K. Gutrick

Andrew W. Habert

Jeanette C. Hall

Kelsea M. Hancock

Maurice Harris Jr.

Dakota R. Haynes

Zachary M. Hilpipre

Caleb D. Hostetler

Asaun J. Hudson

Jason F. Huesman

Joshua D. Janey

Alexander J. Jenkins

Tayla R. Johnson

Thomas S. Kempster

Jameela K. Khan

Jake T. Krankowski

Megan E. Kupper

Benjamin J. Lash

Garrett A. Libby

Micaela N. Lynch

Ryan A. Maines

Sarah K. Malone

Jonathan W. Marlowe

Alexis R. Marshall

Patricia B. Massie

Ethan J. Matteson

Andrew C. McCorison III

Akilah I. McLean

Alyssa M. Melton

James M. Merica Jr.

Dylan T. Merkle

Celeste M. Milani

Patrick S. Miller

Brianna L. Mims

Haley E. Moore

Mikah R. Murphy

Jarron A. Nathan

Kayla M. Pauley

Joshua R. Pietros

Jared-Lee T. Pixton

Cara A. Poole

Jadon P. Preston

Ryan J. Rachic

Sarah B. Rannacher

Derrick S. Redden

Nevin A. Reid

Christopher D. Rerig

Adam C. Ridge

Isaiah J. Roberts

Ethan J. Schultz

Destiny R. Schwallenberg

Kayleh E. Settie

Umar F. Shah

Chad J. Smialek

Ryan C. Smith

Susana Soriano

Paola A. Sotomayor Veguilla

Mya N. Spaet

Morgan A. Spaulding

Angel B. Swank

Cyntaya P. Tapper

Jessica L. Taylor

Kyle W. Thomas

Samuel W. Turner

Gabrielle Emart B. Vicmudo

Sofia I. Walker

Corey J. Watson

Ada H. Weems

JaJuan S. Weems

Brooke C. Williams

Nicholas I. Williams

Haley L. Withers