Huntingtown High School

Ninth grade

High honors

Blake J. Baker

Caroline G. Banholzer

David M. Bolin

Jenna B. Catlett

Samantha N. Chafin

Emily Y. Chan

Chad W. Connolly

Emma G. Cox

Elizabeth S. Crane

Chyrissa J. DeSantis

Ryan A. Dickson-Burke

Rachel M. Dorn

Sarah E. Dudley

Olivia C. Ellison

Kayla M. Ervie

Mackenzie E. Eversole

Nicholas P. Farber

Robert K. Fisher

Jamie V. Forgione

Michelle P. Forgione

Thomas R. Foulkes

Aiden J. Fowler

Gage O. Gehrke

Starra D. Grajales Murphy

Koy J. Greenwell

Gabrielle M. Grim

Ian T. Hays

Juliana E. Hendricks

Cameron L. Hodges

Joshua R. Hotchkiss

Jennifer G. Izaguirre Martinez

Savannah R. Jackson

Zane R. Jacquot

Emma C. Johnson

Cecilia M. Kachurak

Koral E. Kent

Steven A. Lewis

Jeremy D. Litka

Jocelyn G. Luckett

Jessica P. Matthews

Molly K. McMaster

Aiden F. McPhillips

Alexander L. Merz

Madelyn M. Montgomery

Ryan P. Mozzetta

Rhianna C. Munoz

Stephen S. Nelson Jr

Judith E. Oller

Ariel N. Ozbaltaci

Alex M. Parrish

Dominic J. Pellock

Clara M. Phelps

Carly A. Proctor

Grace L. Sawyer

Gabrielle R. Schmidt

Daniel T. Schneider

Taylor E. Stalnaker

Sadie R. Storm

Rolegh Leiben G. Tapungot

Graham A. Tillett

Taylor N. Turley

Laura M. Vance

Alyssa J. Vasko

Amarelis E. Walker

Aleksandra C. Walsh

Allison M. Weaver

Allie M. Wick

Honors

Kiersten N. Albright

Logan Q. Barger

Aiden L. Benny

Emma J. Biehn

Dylan M. Bishop

Brianna M. Blake

Kiera J. Blunt

Gabrielle N. Bollino

Natalie P. Borowski

Alex D. Bowers

Katelyn F. Brennan

Drew L. Brinson

Carley M. Brittain

Shavonah A. Brooks

Joshua A. Bryan

McKenna R. Bryant

Charleigh M. Buckmaster

Madison C. Buckmaster

Elliott F. Burris

Violette F. Campbell

Isabel E. Card

Selah M. Choplin

Darrah L. Clime

Ashley M. Cooke

Isabella H. Cordero

Henry R. Covell

Garrett R. Cox

Anthony Craciun

Jacey L. Cramer

Tymothy J. Cranford

Sabrina L. Credeur

Kennedy C. Cross

Caili R. Cunningham

Jessica A. Cunningham

Haley M. Cusic

Gabriella M. DeCesaris

Zoe A. Dettmer

Eden N. Dimmick

Kirsten A. Doty

McKenna A. Downs

Kathryn E. Duffany

Layla A. Dunning

Adam M. Fee

Jackson T. Ferguson

Noreen F. Fokum

Nathan M. Fowler

Gabrielle S. Fox

Hugo C. Frazier

Olivia N. Frick

Mollie B. Garner

Jace C. Gass

Destiny M. Gates

Joshua S. Gates

Blessing O. Grant

Jack M. Greene

Deja M. Greenfield

Marissa C. Grierson

Dustin Q. Grogan

Alayna M. Gruzenski

Mikale J. Gullace

Tyler S. Hager

Alayna K. Hall

Seth T. Harmdierks

Kylie N. Hartwell

Kendall R. Heath

Danielle K. Heckart

Carlee J. Heffner

Cassidy M. Heffner

Sean M. Heppe

Albert N. Herb

Claire Y. Higgs

Connor D. Hoffman

Jayden O. Holland

Megan N. Hollinshead

Cameron P. Holmes

Aidan D. Holt

Emily G. Holzberger

Travis B. Hook

Jewel L. Horsmon

Devin C. Hughes

Shelby G. Hunt

Camryn A. Hyson

Casey D. Jackman

Kyle A. Jones

Zoe A. Kemeza

Griffin J. Kinkade

Nicholas G. Kirschbaum

Michael J. Klepacz

Emma L. Koteff

Jennifer G. Kreppel

Tyler J. Lacombe

Bryce S. LaFollette

Tyler R. Lawrence

Dylan K. Lee

Amanda S. Lessard

Ella P. Lively

Kirsten N. Lively

Jessalee Loc

Jack A. Loeffler

Samuel N. Luckett

Calvin F. Lynch

Sekai N. Manley

Peace A. Manning

Marco V. Mata

Brianna N. McCabe

Madison N. McDaniel

Chloe B. McGuire

Julie M. McLain

Samantha Merrell

Nasir D. Miller

Zachary A. Montgomery

Elizabeth M. Mooney

Devin G. Moore

Ella J. Morrissey

Marisa V. Mozzetta

Aidan J. Nahas

Sarah C. Naron

Jayden B. Newcomer

William F. Newsome

Kyle C. Nielsen

Chance A. Norvell

Kyle A. Norvell

Annabell M. Norwood

Alyssa F. Nuthall

Sophia I. Olivo

Jordan J. Payne

Brooke M. Peake

Makenzie L. Pena

Taylor J. Perez

Hailey N. Persons

Arianna N. Peters

Eli J. Piovesan

Matthew A. Plater

Norah E. Plater

Dalton C. Powell

Donovan M. Powell

Wyatt J. Powell

Jasmyne L. Quander

Guy T. Railey IV

Seth M. Reynolds

Amelia E. Rhonehouse

Jordan M. Richards

Ellie C. Richardson

Braden A. Rodriguez

Javonda D. Rowe

Hannah T. Schiemer

Andrew A. Schug

Christina L. Scott

Avery E. Shannon

Jeremy M. Simpson

Aaron J. Smith

Isabella J. Smith

Kailey K. Smith

Morgin J. Snyder

Katie A. Souza

Kenneth R. Steuart

Taylor R. Stevenson

Jonathan R. Stoneburner

Lillian M. Swann

Adam L. Szatanek

Colin R. Tarkington

Josiah P. Taylor

Paul D. Testerman

Juliana R. Thomas

Shane M. Thomas

Peyton R. Thompson

Ainsley M. Tobler

Heidi H. Torre

Lawson G. Vieley

Christopher M. Wade

Aiden J. Walker

Madelyn R. Walter

Collin J. Walton

Kenneth E. Ward

Alyssa Watson

Bria Watson

Austin W. Welch

Hannah M. White

Hannah M. White

Victoria G. Wier

Trenton T. Wilks

Devon L. Williams

Jonathan C. Wilson

Lucas B. Woodburn

Brian W. Yates

Taylor A. York

Jesse T. Zeigler

LeOra G. Ziegler

10th grade

High honors

Hannah L. Akil

Katherine T. Ataviado

Sydney N. Atkins

Lauren E. Bauer

Angela H. Boley

Jacob R. Brickell

Emily A. Brosofsky

Julie A. Camden

Emily N. Ciardiello

Mei-Lien T. Cooley

Wesley I. Coston

Dominic M. Downs

Jordan A. Ealley

Abigail C. Elliott

Brian J. Ferreira

Shawna E. Ganley

Olivia P. Gehrke

Claire E. Gilreath

Jane M. Gorman

Mallory E. Gray

Taylor E. Hastings

Brianna M. Henson

Savannah L. Hersh

Andrew W. Hickey

Quintin J. Hilton

Taya M. Hoetzlein-Sirman

Lauren E. Hoover

Leonard M. Johnson

Amayah O. Jones

Sara E. Jones

Anna E. Kleist

Chloe E. Marlette

Jayden T. McDonald

Talbot M. McGirr

Chloe E. McMurray

Caroline V. Morey

Quinn M. Mulvihill

Emma M. Pike

Owen T. Reed

Kobe N. Reynolds

Alivia A. Rogers

Andrew M. Schneider Jr

Jaron E. Scott

Brady M. Sharp

Shaina D. Taylor

Cameron A. Vinson

Callie C. Walker

Carlie J. Wiseman

Patrick C. Zawislak

Kenley G. Zeruto

Honors

Brandon J. Abner

Julianne E. Alexy

Clayton A. Allen

Amanda M. Anderson

Jake A. Angell

Olivia A. Annis

Alexander J. Argeles

Preston R. Arnstein

Leandra C. Bache

Brooke K. Ball

Seraphina C. Barberio

Ashley J. Barnett

Bryce A. Bauer

Candice L. Bauer

Kamilla K. Bedea

Bryce H. Behe

James L. Bennett

Mitchell S. Bennett

Trinity H. Beruti

Skye J. Bielstein

Lawrence D. Binns

Kyree J. Blunt

Colby G. Boggs

Grant A. Boswell

Arriyana S. Bracero

Kylie D. Brown

Brendan M. Buck

John K. Calamoneri

James C. Canchola

Kelly J. Cartagena Yestramski

Jack W. Carver

Tyler J. Cassidy

Sara L. Chaney

Tyler J. Childress

Nina R. Clarke

Lucien R. Claude

Xavier C. Coakley

Taylor Jane L. Coleman

Scarlet S. Collinson

Daemon F. Cook

Mary E. Cook

Hayleigh A. Cotillo

Michael A. Curley

Nathaniel J. Curry

Jacob S. D'Leon

Cameron J. Dalrymple

Andrew E. Daniel

Kirsten B. Daugherty

Perry A. DeHart

Brynna R. Donor

Shylar M. Doster

Clara R. Drummond

Amber L. Elliott

Donovan W. Elliott

Shane M. Elliott

Harrison M. Faidley

Shannon C. Feehan

Rosalia M. Ferrante

Amanda P. Ferranti

Hayden P. Fitzhugh

Dominic R. Fowler

Leanna A. Frame

Geremey A. Freeman

Nolan K. Fridman

Hailey M. Froseth

Benjamin J. Futchko

Sophie E. Futchko

Beatriz Garcia Martinez

Lacey M. Garner

Amber H. Gieske

Daniel W. Gillett

Santo D. Giordano

Logan E. Godfrey

Kelly M. Gorman

Kayla J. Granlund

Genesis G. Grant

Jordan S. Gray

Nicole R. Gray

Joseph J. Grenier

Hayden L. Gribble

Agata R. Gullace

Brianna L. Habbert

Ethan J. Hanks

Keegan J. Harrington

William T. Hartwell

Anela K. Harvey

Amanda M. Hewitt

Taylor N. Higgs

Christopher W. Hill

Frances E. Hill

Dreyden A. Hinton

Jackson E. Hodges

Lena J. Hoetzlein-Sirman

Christopher W. Hogue

Hizikiel M. Holloman

Alexis N. Howell

Lillian T. Huynh

Todd M. Ireland Jr

Robert J. Ireland

Colin W. Jacobson

Brynan M. Janssen

Garick T. Jenkins

Kelly S. Jenkins

Brendan P. Johnson

Jalen R. Johnson

Matthew Z. Johnson

Chardonnae L. Jones

Hayley R. Jones

Rhiley S. Jones

Michael W. Joseph

Jeremy C. Josephs

Breanna M. Kekesi

Daniel O. Keller

Faith A. Keller

McKenna R. Kelsh

Amber M. Kim

Jacob A. Krell

Catelynn M. Kreutzer

Chase A. Krolczyk

Noah R. Kuntz

Carson M. Kyle

Preston J. LaBonte

Kolbe R. Lagimoniere

Xander D. Lahr

Miranda E. Lambert

Nataly N. Lara-Diaz

Cheyenne J. Leagan

Richard C. Lewis Jr

Hunter A. Lewis

Rylee M. Lewis

Crista M. Link

Adam W. Lundegard

Leah J. Lupfer

Ayanna L. Mackall

Nadia G. Magsamen

Patrick J. Mann II

Dominic A. Mascaro

Whitney M. Mattera

Tyler J. Matti

Sarah E. Mauser

Victoria R. McAnney

Cole T. McCarthy

Marcus O. McGee

Jenna E. McMaster

Kimberly J. Miller

Kurt G. Miller

Kacie R. Milstead

Michael P. Moore

Jamie M. Morrison

Diaya N. Moss

Jacob P. Murphy

An k. Nguyen

Chloe F. Niedzielski

Gabriel J. Nimez

Jennifer C. Nixdorf

Camille E. Nobles

Kinley B. Noel

Josephine G. Orie

Melissa N. Patterson

Shawna N. Peacock

Hailey L. Peay

Kaitlyn N. Plater

Elizabeth G. Poissant

Gordon A. Porritt III

Shannon L. Prout

Katherine P. Przybocki

Isaac R. Reck

Thomas M. Rennie

Arianna M. Rice

Jessica M. Riggs

Hannah G. Rocks

Cody M. Romano

Joshua F. Ronn

Molly C. Ruiz

Audry W. Rush

Reese A. Scarlata

Emma J. Schiemer

Emily Sepulveda

Christian B. Shepardson

Bryce J. Sherbondy

Samantha C. Slack

Jamie L. Smith

Keleigh M. Smith

Reagan E. Smith

Brandon T. Souza

Theodore D. Spain

Jonathan D. Spencer

Alexander J. Steiss

Shane H. Stencel

Lucas P. Stevens

Ian M. Strauss

Amber R. Strickland

Kaitlyn L. Stubbs

Phoenix B. Swope

Eeman Tahir

Samuel Z. Tayman V

Hannah M. Thompson

Connor L. Thrasher

Rebecca L. Ulmschneider

Hailey G. Unger

Hannah E. Vance

Francisco Velasco Reina

Colin M. Wargo

Michael R. Warner

Nya G. Watson

Brody E. White

Gabrielle A. White

Kaitlyn E. Wickstrand

Edward L. Williams III

Destiny A. Williams

Cheyenne S. Wilson

Trevor S. Wolf

Stephen T. Worrey

Alyssa N. Xander

Justin D. Young

Tyler D. Young

Adam A. Zahringer

11th grade

High honors

Chloe M. Banua

Margaret S. Boley

Sierra D. Brandts

Tamea M. Cobb

Maxim D. Cordry

Francesca L. Costello

John T. Dineen Jr

Clara L. Donahue

Christopher J. Downing Jr

Sarah V. Dunphy

Alyssa N. Elliott

Mustapha K. Evison

Evan T. Fee

Lucas D. Frankle

Shannon E. Ganley

Noah A. George

Abbigail E. Gibbons

Allison A. Harmon

Grayden J. Hays

Michael C. Hill

Ethan E. Hilton

Carter E. Holmes

Tabitha F. Hutchison

Clara J. Jones

Jordan I. Jones

Emma F. Liano

Madison E. Liebel

Gabriel E. Matthews

Danielle E. Morris

Emma L. Nahas

Samuel I. Parrish

Akhil U. Patel

Michael V. Pellock

McKenna T. Pittman

Jessica N. Raines

Omar R. Rodriguez

Morgan E. Smiley

Campbell E. Tedtsen

Kylie E. Wendling

Ethan H. Williams

Honors

Lucas J. Aguirre Echevarria

Carley R. Aley

George S. Allison Jr

Mark T. Alman

Jazmine A. Arias

Grady F. Armacost

Kelley E. Bagdovitz

Andrew T. Barth II

Makenzie G. Beam

Gabriela E. Best

Jackson C. Blackburn

Meghan M. Blake

Brandi E. Bohrer

Delaney P. Boice

Logan M. Bossert

Nicholas B. Boswell

Julia E. Bowling

Bailey E. Brittain

Sarah E. Brown

Jacob T. Bryant

Anela I. Burton

Quinton M. Bynum

Emelia J. Byram

Christopher S. Caldwell

Taylor K. Carista

Darcel A. Carroll

Audrey E. Carter

Ericka V. Cary

Andrew M. Cianciolo

Delaney N. Clime

Darrien I. Coates

Abigayle M. Cockrell

Kayla R. Coffield

James G. Coffren II

Garrett T. Contee Jr

Samantha G. Cook

Evan H. Couvillion

Jackson S. Cramer

Arin M. Crow

Kenneth D. Cullum

Shannon E. Cummings

Connor E. Currie

Corrina L. Curtin

Jack E. Davidson

Christian E. Dickerson

Chelsea E. Dillman

Alexander S. Droneberger

Carrigan E. Duvall

Jacob D. Farber

Audrey E. Flanagan

Carnethia Fokum

Gabriela M. Fortuno

Sarah H. Fox

Suzanne E. Fox

Madeline E. Frick

Kedrick O. Frink

Abbey K. Galdieri

Kaela R. Gilligan

Kourtney I. Goldring

Yavor I. Gray

Jaedyn T. Greever

Lauren M. Harriman

Brandon L. Harris

Cy D. Harwood

Craig B. Hayes

Steven F. Hemphill

Jordan I. Hernandez

Jasmine E. Hinton

Ryan Holloway

Jerry H. Holmes

Trevor C. Hook

Carli E. Howard

Connor P. Howlin

Lauren A. Hubert

Cierra A. Hutchins

Tristin H. Hutchison

Helene P. Huynh

Joshua L. Isaacson

Mason T. Isaacson

Austin J. Jackson

Shomari J. James

Keeley M. Jones

Troy A. Kellner

Nathan P. Kent

Kenneth J. King Jr

Bailey N. King

Ky'Ree J. Kirkman

Kellan J. Koch

Olivia L. Krichbaum

Joshua W. Landau

Emily Lau

Ryan M. Laur

Blake J. Lehan

Aidan T. Levija

Samantha M. Litka

Jennilee Loc

Mason C. Lopez

Justin P. Luckett

Lillian R. Luskey

Colby N. Mackall

Grace A. Madison

Joshua M. Marlowe

Alaina A. McAnney

Conor W. McGirr

Joshua P. McGuire

Melanie M. McKeaver

Ashley L. McMullen

Amanda Merrell

Lee A. Minakowski

Tori L. Minnigh

Jennifer D. Moore

Ashtyn B. Myers

Jalen N. Newman

Taylor M. Nicholson

Isabella M. Norwood

Nathaniel W. O'Dell

Kira G. Okshewsky

Claudia J. Otchere

Emma A. Parsons

Angela T. Patterson

Katherine D. Pawulak

Dylan J. Pearman

Rosery N. Perez Mercado

Logan S. Perry

Jacob T. Pierceall

Victor G. Powell

Clare O. Prouty-Due

Zachary O. Przybocki

Andrew R. Richman

Justin A. Ritter Jr

Ethan A. Roach

Cecelia C. Rodriguez

Alyss J. Rollins

Jack T. Rosnage

Jaiden T. Ruffin

Daniel A. Russell

Trevor V. Scarlata

Robert H. Schofield

Madison R. Scrivener

Sydney R. Shannon

Nicholas J. Sharp

Jonathan M. Shatrowsky

Gina L. Sherman

Sarah A. Shoemaker

Ariana O. Smith

Katherine L. Smith

Shelby O. Snyder

Dominic A. Soto

Connor D. Stewart

Joshua T. Stokes

Hunter M. Stowe

Amber M. Sulhoff

James D. Sulhoff

Emma R. Taylor

Jackson R. Taylor

Kyle A. Tenhoeve

Rachael M. Terrents

Dominic A. Thorowgood

Hillary H. Torres

Geoffrey L. Treiber

Yuri S. Vallecanas Garcia

Isaac L. Vance

Zachary D. Vereen

Jaden A. Vermillion

Paige R. Wallace

Clayton M. Wargo

Erika G. Warriner

Cameron J. Weinelt

Connor J. Weishaar

Patrick D. Weiskircher

William R. White

Shannon R. Wiggins

Elise M. Wilcher

Kimball K. Wilks

Eliza L. Williams

Jessica N. Williams

Brody W. Willis

Hannah E. Wilson

Jarrett P. Wilson

Ryan A. Wilson

Shelby E. Woody

Julia G. Yuhase

Alexa M. Zeruto

12th grade

High honors

Brayden K. Archer

Jake L. Armacost

Hanna E. Ash

Madison N. Attick

Amanda L. Beahm

Kyle D. Boggs

Meredith N. Brosofsky

Sierra G. Butler

Thomas E. Dalrymple

Rachel E. Davis

Ethan L. Desverreaux

John L. Dickson-Burke

Owen P. Flanagan

Margaret R. Foulkes

Samantha N. Fowler

Danielle M. Frye

Wyatt J. Garrett

Caitlyn E. Gay

Mary M. Gorman

Frankie E. Greever Jr

Alexis P. Hill

Alyssa D. Hodges

Abigail J. Johnson

Jenna C. Jones

Faith E. Kachurak

Weston G. Kerley

John W. Krell IV

Hailey B. Lagimoniere

Melvin Loc

Autumn D. Magnuson

Nicholas J. Matthews

Steven R. Meadows

Sydney E. Nader

Gracey K. Oberman

Mark D. Oller

Sarah E. Pardieck

Amitha U. Patel

Roslyn K. Perry

Moira A. Pessagno

Lukas H. Pfalz

Abigail L. Pike

Justin R. Poissant

Hannah E. Powell

Corrigan P. Railey

Robyn M. Scher

Gina E. Sheehi

Gabriella L. Smith

Shelby R. Stogdale

Gavin M. Studds

Jennaveve K. Williams

Carleen P. Woolsey

Anthony C. Young

Joseph S. Zawislak

Megan K. Zegel

Sammie J. Zeigler

Maggie A. Zentner

Honors

Jacob R. Abuelhawa

Shannon C. Albright

Ashley G. Anderson

Zachary H. Angell

Ronald V. Bailey Jr

Alysa H. Baker

Carlos E. Balazs

Devin D. Banks

Joseph M. Bannister-Pesce

Dylan M. Barber

Robert B. Barkley Jr

James W. Bartlebaugh

Connor J. Bobo

Alexander H. Boone

Maddison B. Bowen

Hunter C. Bray

Karissa R. Brown

Taylor L. Buck

Jonathan C. Bury

Joshua T. Calautti

Alexander B. Caniglia

Zane A. Carey

Robert M. Chapman III

Augustine A. Ciardiello

Robert F. Coggins

Joshua E. Colindres

Oliana D. Cooley

Kolby J. Cox

Morgan T. Croson

Shane A. Daugherty

Madison L. Davern

Jaidan S. Davis

Nicholas P. DeCesaris

Diana Y. Delgado-Campbell

Marigrace T. DeStefano

David S. Devere Jr

James R. Dickens

Grace A. Dimmick

Donovan R. Evans

Victoria A. Fletcher

Ian Fokum

Justin J. Foreman

Michael W. Fowler II

Austin L. Fowler

Molly C. Gall

Yinghui Gao

Diana G. Gardner

Haley E. Gates

Olivia J. Gillick

Kathryn L. Goucher

Monica N. Gregory

Erin M. Gross

Hunter C. Hagen

Emily M. Hall

Kelsie J. Halwick

Dylan N. Hampshire

Richard E. Hassel II

William D. Higgs

Zachary W. Hill

Eva J. Hoetzlein-Sirman

Trinytee O. Jacobs

Hayden B. Jones

Ruby N. Jones

Rachel M. Kiggins

Griffin T. King

Benjamin M. Knight

James M. Koppers

Sydney P. Koteff

David T. Kreitzer

Samuel D. Kutz

Branden L. Latvala

Reid E. Lucas

Nichole E. MacEwen

Jade L. Mackey

Morgan J. Maldonado

Andrew J. Mandile

Alexis A. Mann

Bryan F. Marti

Jacob C. Martin

Brandon M. McNally

Dylan J. McPhillips

Tyler L. Meadows

Jaden L. Merrell

Justin P. Miller

Katherine R. Miller

Patrick B. Moore

Drew R. Moreland

Joseph K. Mozingo

Carter V. Mulvihill

Jacob S. Munoz

Keaton E. Neal

Bao N. Nguyen

Hannah M. Nimez

William N. Noble

Harley V. Noel

Jillian L. O'Connor

Kevin M. O'Dell

April C. Ortega

Gabriel T. Ortiz

Bryahna W. Overly

Katlynne J. Palensky

Shawn J. Park

Jacob W. Percival

Joshua A. Petkovic

Kevin W. Phelps

Ethan M. Poore

Jaime M. Pope

Ralph G. Proctor IV

Alexis M. Redding

Nicholas A. Reynolds

Gabriela C. Rodriguez-Velez

Christopher J. Romero

Laura A. Roy

Cyrus L. Santos

Natalie K. Sasscer

Jennalynne N. Saul

Vincent A. Schiavone

Camren M. Scott

Travis W. Shaffer

Sydney B. Shapiro

Jessica M. Shoemaker

Justin M. Siehl

Maleah L. Smith

Suzanne A. Smith

Frederik A. Sneeuwjagt III

Caden B. Speaks

Sidney A. Spence-Cockrill

Hannah C. Steele

Abbigale R. Stickell

Nick J. Stoetzel

Shannon R. Stoneburner

Joseph M. Strachan

Abigail E. Strauss

Adam P. Sullivan

Hannah A. Swank

Babak S. Talebi

Ryan C. Terrents

Jessica R. Terrill

Maci J. Thomas

Taiyo D. Tougas

Hannah D. Tucker

Hayli D. Tucker

Spencer D. Turner

Ashlee M. Unger

Steven M. Wahlgren

Nebuchuel B. Walker Jr

Bryce G. Want

Kaitlyn N. Weaver

Hannah B. Wilson

Kevin A. Winters

Thomas P. Woodburn

Rebecca K. Yoder

Jessica M. Yost

Tristan T. Zahringer

Madison J. Zegel