Grade 9

High honors

Sarah V. Deguzman

Moanna J. Dixson

Benjamin J. Falco

Luke S. Faller

Zachary M. Gilbert

Caroline L. Graves

Binnatpreet Kaur

Hannah C. Kornacki

Avery G. Kury

Jasmin R. Martinez

Ella G. Mosch

Peyton S. Rhodes

Abigail K. Schaffer

Alayna R. Sievert

Hailey N. Snyder

Hartlyn K. Turner

Ryleigh N. Wenker

Aubrey C. Zeltwanger

Honors

Julia N. Adams

Abby L. Alderman

Amber K. Alderman

Isabella K. Anderson

Samuel J. Barry

Juwan T. Bembry

Jacob S. Birch

Morgan R. Birch

Nicholas A. Blasy

Jennelle A. Boakye

Rylie J. Borgholthaus

Jeremy O. Bromwell Jr.

Corey D. Bronson Jr.

Alex T. Brown

Matthew W. Buckley

Jaccob C. Bunnell

Richard G. Burns

Weston C. Butler

Sarina D. Cahill

Madison E. Cashman

Zachary M. Christensen

Reagan N. Corliss

Cooper K. Cox

Alexis T. Cusick

Madison I. Daly

Matthew Davis

Drew L. Deffinbaugh

Jake D. Deffinbaugh

Ryan N. Denton

Cailyn E. Dillard

Clinton A. Dillard

Gavin M. Dowling

Riley E. Eells

Austin M. Egly

K’leyah M. Fairley

William H. Faller

Samuel C. Finotti

Callum M. Fredlund

Myranda L. Garren

Noah J. Gill

Jordyn A. Goss

Sawyer D. Gray

Giselle M. Grimmig

Lauren N. Gross

Kayleigh A. Haines

Chase R. Hanback

Benjamin A. Heist

Lea M. Hermiston

Tamia S. Hill

Faith L. Hiss

Jenna R. Horton

Gavin Z. Hunt

Rebecca J. Iversen

Lanya H. Johnson

Sabian Y. Johnson

Shaquan N. Jones

Zane D. King

Jayla W. Kyles

John J. Lehman III

Diana L. Leyton

Brooke C. Linett

Dalton K. Lunick

Lucas L. Lusby

William V. Manuel

Blake B. Martin

Nyla A. McABee

Marissa S. McAndrew

Liam A. McClintock

Oscar A. Mejia Jr.

Nashia N. Mitchell

Thomas M. Mitchell

Mackenzie L. Moneymaker

Keira B. Moore

Michael P. Mulvey

Susan E. Murphy

Sabrina L. Nelson

Dalton L. Newsome

Trinity J. Norris

Lance W. Ontko

Hailey L. Pierce

Nia K. Pledger

Braden W. Powell

Lucas M. Price

Terkea L. Queen

John A. Randolph

Thomas C. Raynor

Ava C. Riley

Nathan C. Robey

Hannah M. Saafir

William S. Saenz

Joe Sampson IV

Alex M. Sams

Monique A. Savoy

Albert L. Schultz IV

Avery R. Scott

Katelyn R. Sheckels

Mykenna R. Shymansky

Rosalee S. Simmons

Samantha J. Sisk

Justin D. Smith

Toby E. Somerville

Hailey N. Stebbing

Ashley N. Stone

Madison L. Sullivan

Caidin T. Taeschner

Tiana L. Taylor

Simone P. Thompson

Jocelynn J. Tilghman-Proctor

Madison P. Tompkins

Jacob R. Wallmark

Nya C. Ware

Xzavier C. Webster

Kallie M. Weeks

Cole C. Wheeley

Cassidy P. Whitman

Sydney R. Wolf

Asani T. Yates

Hannah F. Zeone

Grade 10

High honors

Nathan C. Burris

Nicholas O. Campbell

Louise R. Carroll

Victoria S. Godfrey

Taylor R. Gonzales

Gavin W. Gross

Madison G. Haas

Emma J. Kerns

Lawrence M. Kerns

Jayden T. King

Oluwaseun T. Kintunde

Rose C. Lazer

Joseph R. Lusby

Titiksha Magesh

Riley E. Mauck

Kathleen M. Mead

Danasia J. Morton

Gabriella A. Nathan

Stephen J. Nickisch

Joseph E. Oster

Jazmine M. Pitcher

Emma L. Poteet

Abigail M. Stewart

John Austin Van Hooser

Shannon R. Ward

Madeline A. Williams

Honors

Jaxon R. Ables

Hannah J. Adams

Marissa N. Amadio

Caitlin D. Avelis

Caden J. Barony

Sierra B. Benninghoven

Carolyn E. Biggar

Logan C. Birch

Kolton R. Blackistone

Brieanna B. Bobkoskie

Demetreous O. Bonds

Amber M. Bowen

Jackson T. Briggs

Jacqueline A. Brown

Kimani J. Brown

Christopher S. Butler

Isabella K. Carney

Jesse Nicholas H. Carroll

Nathan J. Carver

Haley A. Cashman

Elijah Jm G. Caulin

Zykai A. Chapman

Katrina C. Cook

Isaiah R. Courtney

Kathryn M. Cummings

Sarah M. Cummings

Gabriel W. Cuthrell

Brooke N. Dean

David A. DeGuzman

Jasmine M. Delong

Chloe M. Edwards

Alexandria L. Egly

Meredith A. Embrey

Zoey E. Eppard-Wilcots

Emily G. Fox

Brandon E. Gaines

Alexis S. Gantt

Evan R. Gearhart

Kyle W. Godbold

Hailey N. Grannis

Daniel W. Grover Jr.

Jaylen R. Henderson

Nathanael J. Henrichsen

Luke W. Hensler

Kimora L. Henson

Imani C. Hill

Kendall K. Hinz

Tristan K. Hollinger

Korie L. Hunter

Matthew R. Hutter

Anthony M. Hutton

Justin W. Jackson

Carrie A. Jacoby

Chase D. James

Jordan R. Jedrey

Camille M. Johns

Jasmin A. Johnson

Kensley M. Ketchum

Courtney D. Kimble

Julia D. Kleponis

Noah J. Kuney

Myare I. Lancaster

Makayla M. Lewis

Makenzie E. Lewis

Eric A. Leyton

Vanessa B. Lightfoot

Isabella C. Main

Kara N. Mattia

Zarria C. McDade

Nathanael H. McLaughlin

Mark T. McReynolds

Danielle J. Mellen

Tyler J. Midkiff

Robert D. Miller

Logan E. Musumeci

Mia E. Myers

Andrea M. Nieman

Brianna E. Noonan

Destiny A. O’Donnell

Joseph E. Pickerall Jr..

Kelsie C. Pitcher

Brittany M. Platz

Jasmine H. Rainwater

Raven L. Randolph Livingston

Christopher M. Richardson

William D. Rickwood

Dylan M. Roberts

Trent G. Rocarek

Natalie M. Romero

Kailyn D. Sanchez

Isabella M. Shewell

Alyssa G. Smith

Stephanie L. Smith

Taneisha O. Smith

Sarah M. Stack

Alexis M. Stanley

Landon R. Stauffer

Robert F. Stephens Jr..

Ashton C. Stuckey

Alexander J. Sypa

Kristen M. Thompson

Haley M. Thorne

Mackenzie L. Treadway

Shane G. Turner

Mathew J. Vieke

Lydia E. Waddell

Rachael L. Waldheim

Talia D. Watkins

Erin A. Weakley

Jeremiah Williams

Justin R. Winston

Christian D. Zambrano

Grade 11

High honors

Jordan S. Abell

John E. Alexander

Sophia E. Andreas

Selia J. Bizzarro

Grayson W. Butler

Kevin H. Cheng

Brianna M. Corbin

Caitlyn A. Dougherty

Owen R. Falco

Grady E. Fort

Anna F. Horling

Maya I. Horton

Kara C. Hurst

Alex J. Iannopollo

Camille M. Izdepski

Courtney L. Jenkins

Rachel N. Leblanc

Kylie A. Lopez

Kayla M. Mac

Catherine B. Marinaro

Alyssa G. Mazzone

Jennifer A. O’Connor

Madeline S. Rohde

Jaskaran Singh

Karley B. Trinidad

Grace M. Wilson

Corey J. Yeatman

Honors

Sean B. Allison

Gitana A. Baldwin

Kaitlyn J. Barnes

Dylan E. Bishop

Dylan M. Bishop

Quinton J. Blackmon

David C. Bollinger

Desiree L. Bradley

Samantha N. Brash

Michael C. Brown

Joseph B. Budde

Megan L. Burnett

Serenity T. Chase

Mike A. Costas

Sierra N. Crawford

Shailyn A. Crush

Robert M. Davis Jr.

Damion D. Davis

Jadah K. Dixon

Katelynn E. Domonkos

Nathan J. Dukes

Mackenzie A. Duvall

Alyssa N. Eells

Zoe M. Elliott

August C. Fields

Allayah Y. Fleming

Dylan R. Fletcher

Megan G. Forrest

Jacob A. Gilbert

Jacob T. Goedeke

Lily A. Gorman

Lauren E. Grand

Nasja C. Green

Skylar M. Hanback

Brendon L. Harper

Faith J. Howe

Jenna L. Hunsicker

Aidan M. Iberg

Avery M. Iberg

Harvil C. Jenkins Jr.

Bryan L. Jones

Cheyanne M. Jones

Brandon L. Kreitzer

Janiya N. Lancaster

Mya M. Long

Cameron A. Maldonado

Benjamin A. Manuel

Ashley S. Marin

Stephany N. Mateo-Hernandez

Jade A. McGrath

Connor W. McLaughlin

Savannah L. Montes

Briana J. Moore

Marissa L. Moseley

Brenna N. Murray

Tyshay S. Murray

Brianna M. Nelson

Jonathan A. Parsons

Kouassi D. Pone

Kate E. Poremski

Annalia C. Pucciarella

Claudia J. Pyrah

Dalton S. Roberts

Megan E. Roberts

Cade B. Rocarek

Rachel A. Saenz

Caleb W. Sanford

Anthony A. Schir III

Daniel J. Severson

Lily H. Severson

Adriana E. Shewell

Elizabeth R. Shizak

Jared R. Short

Imani L. Simon

Kayla M. Singleton

Swyn M. Smith

Skylar M. Stahl

BriAhna D. Thompson

Skylar R. Tidd

Savannah N. Townsend

Samuel S. Vaulina III

McKenzie N. Wagner

Caleb M. Withers

Garrett D. Witte

Makenzi A. Zachary

Hunter B. Zinn

Grade 12

High honors

Cayla M. Bromwell

Rachel E. Evans

Alysa K. Gately

Bethany M. Graves

Griffin C. Gray

Alexandra J. Heist

Destiny M. Hunter

Julia G. Illar

Jesse N. Kern

Nathan D. Kistler

Jacob T. Kuney

William R. Lazer

Sabrina M. McGuigan

Jake R. Padilla

Madison A. Pickens

Nathan D. Poteet

Brianna P. Slattery

Liam A. Stack

Anna M. Strauss

Amari N. Weems

Taylor J. Welch

Emilee P. Wolfe

Honors

Chase T. Alderman

Brandon T. Anderson

Gabriela E. Atkins

Mikaela B. Badeaux-Hamm

Jalen M. Bembry

Rylan C. Bender

Katelynn N. Bissonette

Mara H. Blaylock

Austin T. Bowen

Emalee I. Brooks

Joshua M. Brooks

Andrew D. Brown

Makayla S. Brown

Elysia A. Cooper

Jaden R. Crim

Andi M. Curtis

Destiny M. Cusic

Alexander M. Dalton

Tazman A. Davis

Evan L. Deahl

Joshua A. DeGuzman

Mackenzie A. Dinopoulos

Hunter J. Dixon

Stephanie D. Dixon

Brianna M. Eells

Dezmon R. Estep

Christopher W. Fenwick

Meghan L. Fletcher

Matthew I. Foppiano

Amber N. Fulton

Jacob H. Gill

Jacob C. Grabill

Stephen C. Groff

Becca P. Hall

Amelia M. Hammer

Whitney A. Harris

Noah J. Hartle

Mackenzie M. Hoffman

Mya K. Hollenczer

Charlie E. Irons

Emily J. Jackson

Jason P. Jett Jr.

Carter D. Johns

Zoey R. King

Camden B. Koch

Olivia A. Kuss

Chad M. Leo

Luz A. Levice Ostos

Georgia A. Louers

Grace E. MacDonald

Charlotte M. Marchek

Sarah E. McLaughlin

Mackenzi M. Moran

Miles C. Morlock

Lea M. Moronta

Ethan W. Morrison

Kayleigh M. Murphy

Isabella M. Neel

Skuyler S. Nero

Amber M. O’Brien

Nileasy L. Ortiz Rivera

Todd C. Perrin

Robert D. Portillo

Lila R. Ramon

Mitchell H. Richman

Sabrina E. Rodriguez

Kathryn A. Ryon

Joshua R. Sanchez

Kendra M. Scruggs

Kylie M. Sears

Alexis B. Shannon

Mykyle C. Shymansky

Alisha L. Sleeper

Sierra L. Smirnoff

Benjamin M. Smith

Chloe M. South

Abigal K. Stabler

Joseph R. Stewart

Rondelle A. Taylor

Ashton N. Thompson

Catherine Torney

Danica N. Uhler

Antoinette C. Verta

Alanna V. White

Ryleigh E. Wilson

Myla S. Young

Camryn O. Youngblood

Peyton E. Youngblood